MASÁŽE


KLASICKÁ, SPORTOVNÍ & REKONDIČNÍ MASÁŽE

Při této masáži se pracuje s konkrétními svalovými skupinami. Účinně odstraňuje bolesti a zdravotní problémy svalového původu, jako jsou například bolesti krku, zad, paží nebo dolních končetin. Může se jednat o bolesti vyvolané fyzickou námahou, dlouhodobým přetěžováním, prochlazením, prožívaným stresem. Jedná se o přímé doteky, převážně pomocí dlaní a prstů. Podle účelu má klasická masáž buď klidné relaxační tempo, nebo je naopak dynamická a aktivující.


RELAXAČNÍ MASÁŽ

Hluboký relaxační zážitek, kdy Vás obklopí příjemné vůně dle vlastního výběru. Vaše tělo bude masírováno aromatickými oleji. Revitalizační masáž pomocí aromatických olejů dle přání klienta Vás příjemně uvolní a dodá Vašemu tělu novou svěžest. Tento zážitek je zaměřen na uklidnění a dosažení stavu harmonie ducha a těla.


HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI (milující ruce)

Havajská masáž je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. V žádném případě tato masáž nebolí! 
Je to velice účinná a přitom maximálně relaxační masáž. Tato masáž je označována za PERLU mezi ostatními terapiemi. 
Zahrnuje masáž rukou, dekoltu, nohou zepředu, nohou zezadu, hýždí, zad a šíje. Jedná se o jednu z nejluxusnějších masáží.


INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Indická masáž hlavy (antistresová) je léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horních částí paží. Ulevuje od napětí a každodenního stresu. Velmi problematickou partií je krční páteř, která trpí nedostatkem pohybu v kombinaci dlouhodobě strnulou polohou hlavy.


Míčkování – facilitace

MMíčková facilitace neboli „míčkování“ je technika vyvinutá českou fyzioterapeutkou, paní Zdeňkou Jebavou. Zdeňka Jebavá vyvinula tuto techniku původně pro léčbu astmatických dětí a následně ji za podpory našich předních fyzioterapeutů a lékařů rozvíjela.
Tato technika je uznávaná ve zdravotnictví a patří k měkkým technikám. V dnešní podobě ji lze využít při vadném či chabém držení těla, všeobecně pro uvolnění svalů zad, šíje, hrudníku, obličeje. Vhodné pro Ty, kteří mají dechové potíže jako je: astma, chronické bronchitidy, špatný stereotyp dýchání, chronické záněty dutin, nosohltanu, uší – zevní i vnitřní zvukovod, bolesti a únava očí, obrna lícního nervu, doléčení zánětlivých stavů trojklanného nervu apod. Krásným vedlejším účinkem je vypnutí kůže a podkoží obličeje, což lze využít i pro kosmetické účely.


Masáž pro správnou činnost střev

Pomalými a příjemnými hmaty masér pracuje s břišním svalstvem v uvolněném stavu. Reflexní cestou dochází k ovlivnění činnosti vnitřních orgánů, snížení napětí příčně pruhovaných, hladkých svalů a k jiným změnám, které napomáhají uzdravení nebo alespoň výraznému zlepšení stavu.


Baňkování

Baňková masáž je starověká čínská metoda. V západních zemích se používá hlavně k léčbě pohybového aparátu, v Číně ji však používají k léčení a prevenci různých onemocnění (zažívací a vylučovací systém, atp.).

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat