VOUCHERY A AKCE


Akce
TVOJE FORMA - SUNDAY WORKSHOP
DATUM: neděle 20. 3. 2016
ČAS: 9:00 – 20:00
CELODENNÍ VSTUPNÉ: lidových 100,- Kč

Rádi bychom vám TVOJI FORMU představili zblízka. Abyste mohli trochu ochutnat, co vlastně děláme a co umíme. A proto je tady SUNDAY WORKSHOP - představení TVOJÍ FORMY pro všechny, co rádi cvičí, poznávají nové věci a nebojí se zdokonalit svojí formu. Nabídka je široká a myslíme si, že si každý vybere, co bude chtít vyzkoušet.

SKUPINOVÉ CVIČENÍ:

Funkční břicho-zdravá záda - objevte „smíchové“ svaly a bez nich se už ani nehněte. Aktivace hlubokých svalů trupu, dýchání a protažení pro každého.
Hatha jóga - ásány, dechová cvičení, relaxace, meditace
Závěsný systém - lekce zaměřena na cvičení s vaší vlastní váhou
Mixér – velmi dynamická aerobně - anaerobní lekce všestranného pohybu pro zkušené a náročné. Plynulost, koordinace, hravost, rychlost, síla, flexibilita
Power jóga - dynamický, moderní styl jógy s prvky klasické jógy
Dance mix - dynamická lekce, propojení jednoduchých tanečních kroků a stylů pro každého (aerobic, latina, lady sexy dance, street dance, kick dance)
Bosu - dynamická lekce s balanční pomůckou pro nastartování lepší kondice a koordinace těla.


rozpis cviceni
PŘEDNÁŠKY:

Každý z našeho týmu má něco zajímavého, o co by se rád podělil s ostatními. A proto jsme si pro Vás připravili pár přednášek, které se budou konat paralelně se skupinovým cvičením.


rozpis cviceni

MASÁŽE:

Od 17 hodin jsou vám k dispozici naše masérky, aby si Vaše těla trochu odpočala po cvičení a náročném dni. Každá masáž probíhá 25 minut a je jen na Vás jakou část těla zvolíte.


rozpis cviceni

U každé skupinové lekce či masáže prosíme o zarezervování předem.
Počet míst je omezen kapacitou sálu!


REZERVACE:
Tel.: 737 969 114
E-mail: lenka@tvojeforma.cz
www.tvojeforma.cz


P. S. - A BUDOU TAKY DOBROTY:

Abychom Vám tento den zpříjemnili a nikdo nepadl únavou, tak jsme si pro vás připravili i zajímavé a achutné občerstvení. Krom zdravých domácích dobrot od našeho týmu, ovoce, vody a šťáv tu bude pro vás připravena ochutnávka veganských raw pokrmů z bisRAWveg!

RAW je syrová, živá potrava, jež tělu dodá maximum živin, energie, dokonalého chuťového požitku a i dostatečné zasycení. Chtěli jsme změnu. Chtěli jsme mít možnost stravovat se chutně, zdRAWě, s radostí. Chtěli jsme se cítit vitálně, plní energie. Chtěli jsme dodávat svému tělu jen to nejlepší v co nejpřirozenější podobě. A díky RAW stravování jsme zjistili jak a pomocí bistRAWveg toto šíříme i mezi vás.

bisRAWveg základní hodnoty:

čerstvé suroviny rostlinného původu (ovoce, zelenina, bylinky, klíčky, oříšky, semínka) ​šetrná příprava, která nezničí hodnotu potravin jejich zpracováním naprosté vyloučení lepku, laktozy, rafinovaného cukru, chemických aditiv ​a hlavně, chceme si to užívat :)


UŽ SE NA VÁS VŠECHNY MOC TĚŠÍME!!!

Váš tým TVOJE FORMA
Vouchery

Můžete si u nás pořídit vouchery v hodnotě 25 min a 55 min na masáže a relax

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat